CL08 Masaj Koltuğu

CL08 Masaj Koltuğu

CL08 Masaj Koltuğu

Hem Klasik Ofis Koltuğu, Hem Masaj Koltuğu

Evinde veya ofisinde hem masaj koltuğu keyfini sürüp hem de rahat bir oturma koltuğu arayan kişilerin tercihi CL08 modelimizdir. Görsel olarak masaj koltuklarının klasik görüntüsünün dışında olan tasarımıyla evinize ve ofisinize değer katacaktır.

Şöminenin veya televizyonun karşısında hem rahat hem de masaj yapan bir koltuk kim istemez ki?

Ya da ofisinize gelen misafirlerinizin oturduğu misafir koltuğunun bir anda masaj koltuğuna dönüşmesi ziyaretçileriniz için hoş bir sürpriz sizin için bir prestij olmaz mı?

CL08 Masaj koltuğu, tek tuş ile masaj koltuğuna dönüşebilmektedir.

Ayak kısmı içeriden dışarıya doğu hareket eder ve ayaklarınızın içerisine koyulabileceği bir ayak masaj aparatı ortaya çıkar.

Ayak tabanlarınızın altında makaralar hareket eder ve insan parmakları dolaşıyormuş hissi yaratır.

Hava yastıkları ile ayak ve baldırlar sıkıştırılır ve oluşan baskı ile kaslar rahatlar ve lenf hareket eder. Lenf hareketi bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

Sırta uygulanan baskı hareketi ile omurganın her iki yanındaki kaslara bası yapılır ve esnetilir. Bası hareketi yapılırken masaj kollarının omurgaya yakınlığı ve uzaklığı ayarlanabilir. Böylelikle omurgaya yakın ve uzak kaslara temas edilmiş olunur.

Masaj kollarının üzerinde bulunan vibrasyon özelliği, sırta yapılan masajın etkilerinin derinlemesine nüfuz etmesine ve üst derinin hareketlenmesine yardımcı olur. Daha derin bir rahatlama sağlanır.

Masaj koltuğuna dönüşme sırasında sağ ve sol omuzları kavrayacak hava yastığı aparatları aşağıya doğru hareket eder. Hava yastıkları kişiye omuzlarından baskı yaparak masaj yapar ve yorgun omuz ve kolların rahatlamasına yardımcı olur.

Isıtma sistemi ile sırt ve kalça da ısıtma sağlanır, soğuk günlerde koltuğunuzu önce ısıtıp sonra oturmayı tercih edebilirsiniz.

Dijital ekranlı kumandası ile hangi masajın nereye uygulandığını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Masajı istediğiniz bölgeye uygulatabilirsiniz ya da otomatik masaj seçeneklerinden birisini tercih ederek tüm vücudunuza masaj yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Hava yastıklarının gücünü ve masajın hızını ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Masaj koltuğunuzun tekrar oturma koltuğuna dönüşmesi için sadece tek tuş yeterli olacaktır.

CL07 Masaj Koltuğu

CL08 Masaj Koltuğu

Yorumlar