Galaxy VII Masaj Koltuğu

Galaxy VII Masaj Koltuğu

Galaxy VII Masaj Koltuğu

High end masaj koltukları arasında dünyada en gelişmiş masaj koltuğu olarak nitelendirilen Galaxy 7 en iyiyi arayanların gözdesidir. Masaj fonksiyonları ve görünümü ile tahminlerinizin ötesinde bir performans sergiler.

Galaxy 7 masaj koltuğunun en önemli teknolojik atılımı Dinamik 3D ve L-Shape teknolojisini birleştirmesidir. Dinamik 3D sistemine sahip olan koltuklar kalça ve bacaklara geldiğinde ağırlığa karşı koyamıyorlardı. Galaxy 7 masaj koltuğu güçlendirilmiş sistemi ile Dinamik 3D sistemini boyundan başlayarak kalça ve bacaklara kadar etkili şekilde uygulayabilmektedir.

180 ◦ Yatış Açısı

Koltuk Yatış Açısı

Boyna masaj yapılırken boyun çukuruna Dinamik 3D sistemi ile tam olarak nüfuz eder ve boyun kaslarına zarif ama etkili olarak masaj yapar.

Baldır kısmında bulunan yoğurma sistemi ile yine sektöründe tektir. Baldırları her iki taraftan tutarak aynı bir insan eli gibi dairesel hareketlerle yoğurma hareketi uygular.

Ayaklarda hava yastıkları ayakların üzerini kapatacak şekilde şişerler. Hem ayaklara her noktadan masaj yapılmış olur hem de esnetme hareketleri uygulanırken ayaklar tam olarak kavranarak ileriye doğru çekilir. Bu hareket ile dizlerdeki sıvının artırılması hedeflenir. Yaşlılıkta sağlıklı dizlere sahip olmak için bu hareketi yapmak önemlidir.

Kol masajı ellerin parmak uçlarından başlar. Hava yastıklarını kapatan kumaş dahi özel olarak seçilmiştir. Üzerinde küçük boncuklar benzeri yapıyla hücrelere daha derin nüfuz etmek hedeflenir.

Tüm sırtta ısıtma sistemi mevcuttur. Isınan vücut kasları daha fazla esneyecek ve kılcal damarlar genişleyerek deriye ve hücrelere daha fazla kan taşınması hücrelerin beslenmesi hedeflenmiştir.

Omuz kavrama hava yastıkları çok geniş (35 cm) uzunluğunda tasarlanmıştır. Omuzların tamamını içine alarak omuzları geriye doğru etkili bir şekilde bastırabilmektedir.Esnetme hareketlerinde bu işlem esnetme hareketinin etkisini artırmaktadır.

Üzerinde bulunan anyon üreteci ile ortama eksi iyon beslenir. Vücudumuza canlılık veren eksi iyonlar, daha çok şelale, dalgalı deniz kenarı, yağmur sonrası topraklı ortam ve orman gibi alanlarda yoğun olarak bulunmaktadır. Doğadan uzak ve kalabalık ortamlarda yaşayan kişiler için çok etkili olacak eksi iyonun vücudumuza olan faydalarını makalemizde bulabilirsiniz.

Zero space özelliği ile önce rayların üzerinde aynı bir robot gibi ileriye doğru ilerler. Geriye doğru yatacak alan açıldıktan sonra geriye doğru yatmaya başlar.

Ayak tabanlarında bulunan akıllı sensörler sayesinde kullanıcının bacak boyunu otomatik olarak ölçer ve dizleri en uygun pozisyonda tutarak masaja başlar.

Ayak masajı 3 adet makara sisteminden oluşmaktadır. Ayak hava yastıkları ayakları bu makaraların üzerinde sağa ve sola otomatik olarak gezdirerek ayağın her noktasına masaj yapılmasını sağlarlar.

4D masaj sistemi ile masaj kolları sürekli aynı tempoda hareket etmezler ve vücuda farkl

Bluetooth müzik sistemi ile istediğiniz müziği koltuğunuzun üzerinde bulunan ses sitemine aktarabilirsiniz. Müziği sadece siz duyarsınız, çevrenizdeki kişiler duymayacaktır. Müzikle senkronize masaj özelliği ile müziğin ritmine göre masaj alabilirsiniz.

Manuel masaj programında 6 farklı masaj yöntemi içinden seçim yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz masajı istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz. Dinamik 3D masaj sistemi ile masajı daha güçlü hissetmek için 3D tuşuna basmanız yeterlidir. Her bastığınızda masaj kolları biraz daha ileriye hareket eder ve daha kavrayıcı olur.

Otomatik programların çeşitleri, Spor sonrası, Esnetme-Pasif Jimnastik, uyku ve dinlenme, yorgunluk giderici, Boyun ve omuzlar ağırlıklı ve Sırt ve bel ağırlıklı programlardır. Gün içerisinde kendinize uygun olan programı seçip süresini ayarlayarak kullanabilirsiniz.

Dinamik 3D masaj sisteminin ise ayrıca alt otomatik programları mevcuttur. Bunlar Derin Shiatsu, Sağlıklı Nefes ve esnetme masajı dır. Bu masajlar Dinamik 3D sistemi daha etkin kullanılarak uygulanır. Dinamik 3D masajının gücü de 5 kademeli olarak ayarlanabilir.

Zero gravity  pozisyonu ile en uygun masaj pozisyonu milimetrik olarak ayarlanabilir. İstenirse Zero- gravity pozisyonunun rahatlığında masaj yaptırmadan da oturmak mümkündür. Ya da rahat otururken sadece ayaklarınıza masaj yaptırabilirsiniz.

Vücut tanıma sistemi ile masaj koltuğu çalıştırıldığı anda masaj kolları kullanıcının sırtında dolaşmaya başlar ve kişinin omuz yüksekliğini tespit eder. Bu sistemle masajın kişiye özel olması sağlanır.

Galaxy VII Masaj Koltuğu

 

Galaxy VII Masaj Koltuğu

Yorumlar