Venüs Masaj Koltuğu

Venüs Ev Tipi Masaj Koltuğu

Venüs Masaj Koltuğu

Venüs Ev Tipi Premium Masaj Koltuğu

Her otomatik programın farklı tarzlarda uygulamaları mevcuttur. Her farklı uygulama farklı sertlik karakterine sahiptir. Shiatsu, Swedish, Sports ve Thai seçenekleri artan sertlik düzeylerini ifade eder.

Yeni tip kapsül yapısı ve yanlarda karbon kaplamaları ile tam bir tasarım harikasıdır. Bulunduğu mekana değer katar.

Kolları ve elleri parmak uçlarından başlayarak tam sarar, hava yastıkları ile sıkıştırma yapar. Bu etki kasların beslenmesini ve kanın vücuda dönüş hareketini sağlar, hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur.

Omuz hava yastıkları kişiyi omuz başlarından tutarak koltuğa doğru bastırır. Bu hareket omurganın kamburlaşma eğilimini terse çevirir. Postür bozukluklarının önüne geçilmesine yardımcı olur. Yeterli süre kullanıldığında portür bozukluklarında iyileşme görülmektedir.

Baş kısmında bulunan 2 adet yastık masajı hafifletmek veya dinlenme sırasında rahat etmek için kullanılır. Masaj sırasında ilk kalın yastık kullanılmaz. İkinci ince olan ise isteğe bağlı olarak kullanılabilir.

Manuel kullanımda masaj yöntemleri isteğe göre  seçilebilir, yoğurma, vurma, baskı, perküsyon, shiatsu, yoğurma ve perküsyon eş zamanlı masajları kumandadan seçilebilir.

Seçilen masaj yöntemi tam bir nokta belirlenerek uygulanabilir veya bir aralık seçilerek uygulanabilir.

Patentli 4D Masaj Mekanizması

4d Masaj MeknizmasiOmurga yapısına tam uyumlu masaj kolları ile daha kavrayıcı masaj sistemi.

Ergonomik yapısı ile rahat ve konforlu oturum sağlar, uzun süre oturmaya müsaittir. 4D Rulo Masaj Sistemi yeni geliştirilen ve ultra-uzun, kavisli kılavuz ray ve dört boyutlu çok açılı teknolojisi hassas tam vücut masajı izin verir. Bu akıllı sistem geri uyluk bölgesinde masaj ve geleneksel 3D sistemlerine göre boyun bölgesi daha hassas ve daha derindir. Sırtta 3D sistemi sistemi ile omurgayı takip eder, oturan kişinin yapısına uyum sağlar.

 

L-Shape ve Vücut Tarama

4D Masaj Mekanizması4D Masaj Tekerlerkleri

Boyundan başlayarak sırt, bel, kalça ve baldırlarda bütün şekilde masaj yapar.

Vücudu tarayarak ideal akupunktur ve masaj noktaları tespit edip, gelişmiş otomatik algılama sistemi sayesinde kişiye özel çok hassas masaj sunar.

 

Isıtmalı Masaj Silindirleri

Isıtmalı Masaj SilindirleriIsıtma sistemi ile kasların esnemesine yardımcı olur.

Optimum derinlik etkisi için masaj silindirleri ısıtılabilir.

Mükemmel bir etki için sırt ve omuz genişliği, boy ve boyun uzunluğu, kol ve bacak kalınlığı gibi vücudun kişiye özel özelliklerini tarayarak masaj öncesi belirleme yapar.

 

Zero-G pozisyon

Vanüs Masaj Koltuğu, Zero gravity (yerçekimsiz) pozisyonuna sahiptir. Zero-G (Sıfır-G) pozisyonu vücuda ağırlıksız rahatlama sağlar. 175 derece yatış açısına kadar elektrikli olarak kumandadan yatırılabilir. Masaj programları aktif olmadan da masaj koltuğu yatık şekilde kullanılabilir.

Zero-G masaj pozisyonu

Baldır ve Ayak Masajı Hava Yastığı

Hava yastıkları stili ile ayakları ve baldırları tam olarak sarar ve lenfi vücuda yönlendirir.

Esnetme Gerdirme ve Pasif Jimnastik

Hava basıncı belirli bir etkileşim sayesinde bel omurunun aktivasyonu, omurga ve kas etkili bir gevşemesine neden olan üst gövde ve bacak düz bir döndürme elde edilmektedir ve geri kalça bölgesi, omuz masaj yapar.

Esnetme Gerdirme ve Pasif Jimnastik

Refleksoloji

Isıtmalı Masaj Silindirleri

Ayak tabanındaki ısıtmalı silindirler rahatlatıcı bir masaj hissi verir.

Makaralar tarafından uyarılan ön, orta ve arka ayak alanının, silindirleri ve hava yastık kombinasyonu ayaklar için daha etkili masaj var.
Ayak tabanlarında 3 sıra masaj makaraları ile ayak tabanının her noktasına dokunur. Bu makaraların hızları 3 kademeli olarak ayarlanabilir.

Müzikli Masaj Sistemi

Masaj koltuğu ile bluetooth üzerinden akıllı cihazlar ile sayesinde entegre ses sistemine bağlanarak müzik eşliğinde masaj keyfi sunar. Müziğin ritmine göre hava yastıkları ile masaj yapar. Müzikle senkronize masaj özelliği ile seçilen müzik bluetooth hoparlörlerden koltuğa aktarılır. Koltuk müziğin ritmi ile uyumlu olarak masaj yapar.

Müzikli Masaj Sistemi

 

Renk Seçenekleri

 

c_row]

Venüs Masaj Koltuğu 

Venüs Masaj Koltuğu

 

Yorumlar