Royal Masaj Koltuğu

Royal Masaj Koltuğu Ev Tipi

Royal Masaj Koltuğu

Royal Modeli Kapsül tarzı masaj koltuklarının başlangıç modelidir.
Öne çıkan özellikleri kapsül koltuklar arasında en az yer kaplayan koltuk olması ve donanım özelliklerinin zengin olmasına rağmen fiyatının uygun olmasıdır.
Royal modelini tercih eden kişiler, güçlü masaj kollarını ve güçlü hava yastıklarını özellikle beğendiklerini belirtmişlerdir.

Royal modeli Zero-Space özelliği ile sırt kısmı duvara çok yakın olsa bile yatış esnasında duvara değmez. Koltuk yatarken, arkaya doğru değil öne doğru uzayarak yatışını tamamlar.
Sırt kısmında 5 farklı masaj yöntemi etkin bir şekilde farklı senkronizasyonlarla uygulanmaktadır.
4 farklı otomatik masaj programı hafızasında kayıtlıdır. Canlandırma, dinlendirme, yorgunluk giderici ve esnetme programları mevcuttur.

Royal modeli ısıtma sistemi sayesinde tüm vücudu masaja hazırlar, kasları esnetir ve yumuşatır. Sıcak bir banyoda sonra, ısıtma sistemi ile beraber yapılan masajın ardından uyku tam verimli hale gelir.
Kumanda panelinin ekranından hangi masajın hangi bölgeye yapıldığı anlık olarak takip edilebilir. Hava yastıkları ile yapılan masajın sertliği 3 kademeli olarak ayarlanabilir.
Royal modelinin yatış açısı kumandasından milimetrik olarak ayarlanabilir. Ayak ve sırt kısmı ayrı ayrı kontrol edilebilmektedir.

Uzun boylu kişilere de uyum sağlaması için ayak kısmında körüklü ileri geri hareketi mevcuttur. Uzun boylu kişiler koltuğa oturduklarında ayaklarını ileriye doğru ittiklerinde ayak kısmı ayarlanmış olur.
Ayak tabanlarının altında bulunan masaj makaraları refleksoloji masajını etkili bir şekilde uygular. İstenirse tek başına da çalıştırılabilir.

Esnetme hareketlerinde özellikle omuzlardan sarma sistemi çok başarılıdır. Omuz hava yastıkları çok sıkı kavrayarak kamburlaşan sırtı aksi yönde esnetir.
Kol masajı ellerin parmaklarından başlayarak tüm kola masaj yapar.
Oturma genişliği, kişiyi rahat ettirecek şekilde ayarlanmıştır.
Sırtta 3D (3 Boyutlu) masaj sistemi uygulanmaktadır. 3D sistemi ile omurgaya uyumlu hareket eden masaj mekanizmaları kavrayıcı ve nazik masaj imkanı sunar. Royal masaj koltuğunda boyun ve bel boşluğu gözetilerek masaj yapılır, kullanıcının vücuduna uyumludur.

Koltuğun arkasında bulunan 2 adet tekerlek ile taşıma işlemi kolayca yapılabilir.
Sırt kısmında bulunan 2 ekstra yastık ile rahat oturum, hafif masaj ve etkili masaj seçenekleri mümkün olur.

 

Yorumlar