i-Smart Masaj Koltuğu

i-Smart Masaj Koltuğu

i-Smart Masaj Koltuğu

i-Smart Öne Çıkan Özellikleri

Moda Tasarım
Görünümü ile bulunduğu ortama canlılık katar. Farklı renkleri ile ortamın enerjisini değiştirir. Yeni nesil minyatür tasarımı küçülen evlere ve ofislere kolayca uyumlanmasını sağlar.

Mükemmel Duruş Açısı
Klasik koltuklarda yatış açısı önemli bir unsurdur. i-Smart, yatay ve dikey yatış pozisyonlardan bağımsız olarak masajı tam performansla sergiler.

Şaşırtıcı 3D Masaj Performansı
Kullanıcılar, masaj kolları hangi noktada olursa olsun derinlemesine masajı şaşırtıcı biçimde verimli hissettiklerini sıklıkla dile getirmekteler.

Kolay Kullanım İçin Tuşlara Kolay Erişim
i-Smart kumanda tuşları en kolay şekilde ulaşmak için konumlandırılmıştır.

Isıtma ve Sıkıştırma Sistemi
Bayanlar bu bilgiyi duyduklarında çok sevinecekler. Kalça ve bacaklarda ısıtma ve sıkıştırma bir arada. Bu düşünceli hizmet sıkılaşmak ve incelmek isteyen bayanlar için büyük bir fırsat vaat ediyor. Güçlü yan hava yastıkları hiç beklemediğiniz bir performansla sizi şaşırtacaklar.

Yoğun ve Profesyonel Kalça Masajı
Bayanlar için harika bir haberimiz daha var. Kalçasının daha toplu ve yukarıda olmasını isteyen bayanlar i-Smart kullanımını ihmal edemeyecekler. Profesyonel makaralar, kalçada aşağıdan yukarıya doğru hareket ederek kalçayı yukarı doğru sürekli iter. Düzenli kullanımla zaman içerisinde daha sıkı ve formda olacağınızdan hiç şüphemiz yok.

Masaj Bölgesi Seçimleri
i-Smart masaj koltuğunda problemli bölgelere ayrıcalık tanıyarak daha yoğun masaj tercih edebilirsiniz. Bu işlem sadece bir tuşa basarak gerçekleşebilmekte.

Mükemmel Sırt ve Bel Masajı
i-Smart masaj koltuğu sırt ve bel ağrısı çeken kişiler için mükemmel bir yardımcıdır. Kısa süreli kullanımlarda bile etkisini hemen gösterir. Bu yeteneğini özel tasarlanmış esnek 3D sistemine borçludur.

i-Smart Masaj Koltuğunda Teknolojik Yansımalar

 • Esnek 3D masaj silindirleri ilk defa i-Smart masaj koltuğunda kullanıldı. Vücuda dokunuşlar daha önce hiç olmadığı kadar zarif ve etkili hale geldi. Ritmik masajlar ise insan eli masajına eşdeğer düzeye ulaştırıldı.
 • Kızılötesi ısıtma sistemi, kas ve kemik dokusuna etki ederek bünyeyi güçlendirmeye yardımcı olur. Omurga ve çevresinde bulunan kaslar ısıtılarak gevşetilir. Gergin kaslar gevşetilerek postürün düzelmesi amaçlanır.
 • Otomatik vücut tarama sistemi ile akupunktur noktaları tespit edilir ve masaj kullanıcının vücut şekline göre uyarlanır. Uzun boylu ve kısa boylu kişiler için sistem farklı çalışır.
 • Teknoloji koltuğun kaplama derisine de nüfuz etmiştir. i-Smart, özel tasarlanmış akıllı-yumuşak deri ve sünger sistemi (memory foam) içerir. Kullanıcının rahatı ve hijyen avantajları ön planda tutulmuştur. Renk seçenekleri ise kullanıcıların heyecan duymasını sağlar.

i-Smart Faydaları

 • Esnek hareket edebilen masaj silindirleri ile gün içerisinde gerilmiş olan kasları esnetir.
 • i-Smart’a oturan kişiler, koltuğun ergonomik yapısından dolayı kendilerini rahat, sağlıklı ve güvende hissederler.
 • Kullanıcılardan aldığımız en önemli geri dönüş i-Smart masaj koltuğunun iş yorgunluğunu azaltma potansiyelinin ne kadar yüksek olduğudur.
 • i-Smart masaj koltuğu sadece masaj yaptırmak için değil, gün içerisinde sürekli oturup zaman geçirmek için de harika bir konfora sahiptir.
 • Kas ağrılarını azaltmak ve yorgun vücudu dinlendirmek için oturduğunuzda nazik ve akıllı görüntüsünden beklenmeyen bir masaj yeteneği ile karşılaşırsınız.
 • Masaj sonrası uykunun getirisini, ertesi gün çalışma performansınızı gördüğünüzde fark etmiş olacaksınız.
 • Masajın hemen sonrası vücudunuzda hissettiğiniz canlanma, i-Smart’ı seçmekle sizin ne kadar iyi bir karar aldığınızı ispatlayacaktır.

i-Smart Masaj Koltuğunun Masaj Yetenekleri

 • Boyun kavraması ve kalça masajı özellikle ön plana çıkacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Yoğurma masajı ile trapozius kası (boynun her iki yanında bulunan kaslar) zarifçe yumuşatılır.
 • Perküsyon masajı ile kan dolaşımı hızlandırılır.

i-Smart Masaj Koltuğu

 

i-Smart Masaj Koltuğu

 

Comments (3)

 • Muammer Yanıtla

  Hizmet Sektöründe işletmem bulunmakta ve ürünü müşteri memnuniyeti sağlamak üzere müşteri bekleme bölümüne koymuş bulunmaktayım. Ürün sayesinde müşterilerimin işletmem de geçirdiği zaman uzamış ve memnuniyet üst seviyeye çıkmış bulunmaktadır.

  12:51 pm içinde Mayıs 7, 2017
 • Zeynep Kaya Yanıtla

  ürünü ilk olarak sitede görmüştüm ne yalan söyliyim fiyatı cezbetti gelip mağzanızda da denedim ve aldım benim için en büyük problem yerimin olmayışıydı zaten yer kaplamıyo kalça ve bel masajı özellikle harika başarılı bi koltuk ilginiz için de ayrıca teşekkürler.

  4:44 pm içinde Mayıs 9, 2017
 • Nermin Yanıtla

  Yer kaplamayan bir koltuk arıyordum tam bana göre masaj kalitesi yüksek çok beğendim teşekkür ederim.

  8:43 pm içinde Mayıs 17, 2017

Yorumlar