Masaj Koltuğu Şık Dizayn İle Evinizde

Kasların gevşemesi ve şişliklerin giderilmesinde etkili olan masaj koltuğu boyun, sırt, bel kol ve bacaklarda etkili olmaktadır. Farklı model ve çeşitlerde olan koltukların değişik renk ve özellikleri bulunmaktadır.

Şık dizayn, titreşim özelliği ve 3D (3 boyutlu) masaj yapma özelliğine sahip ürünlerimizden birisi de Galaxy V Champagne.

Masaj Koltuğu Şık Dizayn İle EvinizdeÜrünün genel özelliklerini kısaca belirttik, bu özelliklere bir de yakından bakalım.

Galaxy V Champagne, adından da anlaşılacağı gibi şampanya renginde ve cazip bir uyum içerisindedir. Kahverengi tonlarının iyi kullanımı sonucu evinize yada bulunduğunuz ortama ayrı bir hava katmaktadır.

Titreşim özelliği sayesinde vücudunuzun belirli noktalarına ince dokunuşlar yaparak ve tatmin edici bir etki yaratmaktadır. Titreşim yoğunluğunu istediğiniz şekilde ayarlamak sizin isteğinize kalmış bir şey!

3D bu tabiri günümüz teknolojisiyle her alanda duyar olduk, masaj koltuklarında ise devrim niteliği taşır oldu. 3 boyutlu masajın en etkili yanı ise gerçeklik hissinin ve verdiği rahatlamanın olağanüstü seviyelere çıkmasıdır.

Hafif müzik eşliğinde ince dokunuşlarla masajın tadını çıkarın.

Galaxy V Champagne sadece bu özelliklerle sınırlı değil, müzik dinlemek ruhu dinlendirdiğini söylenir. Müzik ile senkronize masaj tam da bu istediğimiz rahatlamayı ve huzuru bize yaşatıyor.

Masaj Koltuğu Fiyatları Nelerdir?

Masaj koltuğu fiyatları, her ürün ve özelliğe göre değişkenlik gösterir. Bu durum esas alındığında yüksek kalite ve güvenilir hizmet için doğru adrestesiniz. Fiyatlarımız güncel olup, 7/24 hizmet veren müşteri temsilcisi sayesinde size en uygun masaj koltuğunu satın alır ve rahatınıza bakarsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir