Masaj Koltuğu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Masaj Koltuğu Alırken: Fonksiyonlar

Masaj Koltuğu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Masaj koltuğunun ulaşılmaz fiyatlar ile sunulduğu dönemler Cellini ile çok gerilerde kaldı. Buna kredi kartına taksit kolaylığı da eklendiğinde, ihtiyaç olarak görünen masaj koltuğu almak daha da kolaylaştı. Servis ağı ve yedek parça temini konusunda endişeleri gideren pazarlama ağımız ile kendinize uygun masaj koltuğunu hemen alabilirsiniz.

Peki, masaj koltuğu seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Evinizde yer kaplayan mekanizma olmaktan çıkan Cellini masaj koltuklarını Televizyon izlerken, çalışma odanızda kitap okurken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı renk ve model seçenekleri ile oturma odanızda bulunan eşyalara uyum sağlamak elinizde.

Masaj Koltuğu Teknolojisi 2D 3D Rollers

Normal bir koltuğa göre derinlik bakımından biraz daha fazla yer kaplayan masaj koltuklarının yatar pozisyonda uyguladığı masaj programlarında dahi, duvara çarpmaması için hareketli bir mekanizması bulunmaktadır.

Bu özelliğin bulunduğu bazı modellerde; Sırtınız yere paralel konuma geldiğinde koltuğunuz başı duvara değmeyecektir.

Evinizin ölçülerine göre masaj koltuğu seçebileceğiniz gibi, dikkate almanız gereken unsurların başında omurganıza ve vücudunuza uygunluğu gelmektedir.

Programlanabilir yapısı ile “İç mekanizma masaj ekipmanlarını size özel ölçülere getirerek duyarlı ve doğru masaj yapmak üzere” ayarlayabileceğiniz modelleri seçebilirsiniz.

Omurga Ölçü Tespiti Masaj ÖncesiHatta 3d ve 4d adı ile öne çıkan ve bu hassas ayarları siz koltuğa oturduğunuzda algılayıp, boyun ve omurga uzunluğuna göre kendini ayarlayan modeller mevcuttur.

Birçok kültür tarafından da kullanılan masajın, günümüzde tıbbi tedavinin tamamlayıcısı olarak kabul edilen bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz.

‘Sağlıklı bir masaj için öncelikle kişinin kendi metabolizmasına özel masaj yöntemlerine ihtiyaç var. Bu nedenle herkes kendi ihtiyacına yönelik ve kendisine özel masaj aletlerini ve koltuklarını kullanmalı.”

Posta Gazetesindeki yazımızın devamını okumak için tıklayınız..

Yorumlar


Cellini Chat
Merhaba, güncel fiyatlar ve kampanyalar hakkında size yardımcı olabilirim.