2017’nin Gözdesi Dodo 10 İle Tanışın

Hayatın ritmini gün sonunda aşırı yorgunluk alır, bu yorgunluğu da en yeni ve en gelişmiş masaj koltuğu alır.

Sizleri Dodo 10 ile tanıştırayım. Sınıfının en yenisi ve gelişmiş masaj teknikleriyle lider konumunda. Daha etkili 4D masaj keyfi bedeninize verdiği rahatlamayla sizleri istediğiniz o huzura götürecek. Çift taraflı Refleksoloji masajı ile her hareketi hissedeceksiniz. Yerçekimine meydan okuyun, sıfır yerçekimi boşlukta hissi uyandırarak vücudunuzdaki kan dolaşımını hızlandırır ve kaslarınıza uyarı tepkimeleri yaratır. Stretching tekniği sayesinde esnetme, gerdirme hareketlerini Dodo 10 sizin yerinize kusursuz yapıyor ve size sadece arkanıza yaslanıp sıfır yerçekimi ile masaj keyfinin tadını çıkarmak kalıyor.

Vücut ısınıza göre tasarlanmış ve titreşim göndererek vücudunuzun neredeyse bütün kaslarını harekete geçiriyor. 89 hava yastığı ile ritmik bir masaj sizleri bekliyor. Akıllı cihazlarınızı bluetooth teknolojisini kullanarak masaj koltuğuna tanımlatabilir ve müzik dinleyerek eğlenceli masajın keyfini sürebilirsiniz.

Yakından görmek için Dodo 10’u buradan inceleyebilirsiniz. Denemek istiyorum derseniz showroomlarımıza bekleriz. Fiyat konusunda, 7/24 hizmet veren müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir